I Szkoła Mentorów - edukacja i nauka

4 500,00 PLN
zakończona

Opis wydarzenia
Szkoła Mentorów jest wyjątkowym 32-godzinnym programem rozwojowym skierowanym do osób zainteresowanych stosowaniem mentoringu oraz aspirujących do roli mentorów. Na szkoleniu zostaną przedstawione założenia mentoringu jako metody, uczestnicy wzbogacą swój warsztat pracy jako mentorzy poznając praktyczne narzędzia planowania sesji oraz procesów mentorskich oraz poznają zasady wdrażania programów mentorskich.

W ramach programu dokonujemy analizy potrzeb szkoleniowych, dostarczamy materiały ze sprawdzoną wiedzą oraz narzędziami mentorskimi, a także przeprowadzamy proces certyfikacji dla uczestników.

Koszt udziału w Szkole Mentorów wynosi: 4500,00 zł i obejmuje 32-godzinny program + 1 indywidualną superwizję, analizę potrzeb szkoleniowych, materiały ze sprawdzoną wiedzą oraz narzędziami mentorskimi, przeprowadzenie procesu certyfikacji dla uczestników.

Zjazd 1 – 03-04.02.2024 r. – realizowany są w formie online. Do wzięcia udziału w zajęciach wystarczy posiadanie dowolnego urządzenia wyposażonego w kamerkę i mikrofon oraz podłączenie do stabilnego łącza internetowego.

Zjazd 2 – 02-03.03.2024 r. – realizowany są w formie online. Do wzięcia udziału w zajęciach wystarczy posiadanie dowolnego urządzenia wyposażonego w kamerkę i mikrofon oraz podłączenie do stabilnego łącza internetowego.

Termin superwizji jest ustalany indywidualnie z prowadzącym szkolenie.

Termin nadsyłania zgłoszeń udziału w programie: do 21.01.2024 r.

Z uwagi na limitowaną ilość uczestników, o rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Szkoleń.
Termin i miejsce
Rozpoczęcie: